"Alpha Industries " yra vyriškų drabužių prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 60 metų gamina aukštos kokybės ir patvarius drabužius. Šį prekės ženklą 1959 m. įkūrė Samuelis Gelberis, matydamas, kad reikia stiprių ir funkcionalių drabužių, kurie galėtų atlaikyti griežtą karinę tarnybą. 1959 m. "Alpha Industries" sukūrė klasikinę pilotų striukę MA-1, skirtą JAV kariuomenės pilotams, ir iki šiol yra didžiausia drabužių tiekėja JAV kariuomenei.

Vienas pirmaujančių pasaulyje vyriškų drabužių prekės ženklųBe karinės kokybės drabužių, "Alpha Industries" taip pat garsėja madingais ir stilingais drabužiais, kurie puikiai tinka dėvėti kasdien. Bėgant metams, šis prekės ženklas, kurio ištakos - karinė apranga, įžymybių padedamas išplito į mados pasaulį. Šio prekės ženklo striukes dėvėjo įvairios įžymybės - nuo JAV prezidentų iki Kanye Westo ir Davido Beckhamo. Alpha garsėja tuo, kad gamina kultines pilotų striukes, kurias dėvėjo kareiviai - kariai, susidūrę su ekstremaliu pavojumi ir atšiauriomis sąlygomis. Alpha Industries plėtrą į mados pasaulį palengvino tai, kad vartotojai, remdamiesi ankstesniu jų naudojimu, žinojo, kad striukės neva yra labai aukštos kokybės. Be "Alpha Industries" švarkų, "Jerone" rasite ir kitų šio gamintojo produktų kategorijų. Gamintojas per metus išleidžia dvi kolekcijas - vieną pavasarį ir vieną rudenį.

Aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgametį patvarumąVienas iš dalykų, kuriuo "Alpha Industries" išsiskiria iš kitų vyriškos aprangos prekių ženklų, yra įsipareigojimas užtikrinti tvarumą. Gaminant drabužius šis prekės ženklas naudoja ekologiškas medžiagas ir praktiką, be to, jis taip pat vykdo patikimą perdirbimo programą, kad sumažintų savo poveikį aplinkai. Jei ieškote aukštos kokybės, patvarių ir stilingų vyriškų drabužių, " Alpha Industries" yra prekės ženklas, kurį tikrai turėtumėte išbandyti! Šiandien šis populiarus drabužių prekės ženklas siūlo platų vyriškų drabužių asortimentą, įskaitant klasikines "bomber" striukes, marškinėlius, džinsus, džemperius, marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kt. Taigi "Alpha Industries" turi ką nors kiekvieno vyro garderobui. Be to, jos įsipareigojimai reiškia, kad galite gerai jaustis pirkdami, žinodami, kad remiate prekės ženklą, kuriam rūpi mūsų planeta.

Dar vienas dalykas, išskiriantis šį prekės ženklą iš kitų drabužių prekės ženklų, yra jo įsipareigojimas savo gaminiuose naudoti tik geriausias medžiagas. Kiekviena "Alpha Industries" gaminių dalis yra pagaminta taip, kad tarnautų ilgai, pradedant tvirtais užtrauktukais ir baigiant tvirtomis sagomis. Kiekviena drabužių sudedamoji dalis buvo kruopščiai apgalvota ir užtikrinta, kad ji atitiktų aukštus prekės ženklo kokybės ir stiliaus standartus. Kad ir ko ieškotumėte, galite pasitikėti "Alpha" gaminiais, kurie ne tik gerai atrodo, bet ir atlaiko kasdienį dėvėjimąsi.

Jerone rasite populiarių "Alpha Industries" folijos marškinėlių meihai, su kuriais išsiskirsite naktiniame gyvenime ir festivaliuose. Be folijos marškinėlių, rasite logotipais siuvinėtų marškinėlių, taip pat marškinėlių ilgomis rankovėmis, džemperių su gobtuvais ir laikui nepavaldžių švarkų. Alpha Industries yra kokybiškų drabužių prekės ženklas, kuriuo mes, "Jerone", prekiaujame jau daugelį metų ir sulaukiame labai gerų klientų atsiliepimų. Drabužiai yra gero kirpimo, nes tinka beveik visiems. Gaminiai daugiausia gaminami iš medvilnės, striukės - iš nailono, o kai kuriuose gaminiuose gali būti elastano. Tačiau dažniausiai "Alpha Industries" gaminiai yra "Regular Fit", todėl jie nėra tokie aptempti kaip kiti mūsų gaminiai. Taigi jie gerai priglunda, net jei daugiau ar mažiau vaikštote į sporto salę.

Alpha Industries siūlo išskirtinę vyrišką madą

Šis prekės ženklas taip pat garsėja dėmesiu detalėms ir novatorišku dizainu. Šio prekės ženklo populiarumas siekia nuo jo gaminamų "bomber" striukių iki modernių klasikinių švarkų. Jei norite papildyti arba atnaujinti savo garderobą, štai geriausias prekės ženklas, kurį verta išbandyti. Nesvarbu, ar ieškote ko nors laisvalaikio, ar ko nors oficialesnio, tikrai rasite ką nors iš "Alpha", kas atitiks jūsų stilių ir biudžetą. Alpha Industries - tai prekės ženklas, kuris rūpinasi kokybe ir naujovėmis, todėl galite pasitikėti, kad jo drabužiai jums tarnaus ilgus metus.