"Jerone Group Oy" privatumo politika

"Jerone" renka informaciją apie savo klientus ir internetinės parduotuvės naudotojus, kad galėtų suteikti klientams kuo geresnę patirtį naudojantis jos paslaugomis. Duomenys apie klientus, be kita ko, naudojami saugioms paslaugoms teikti ir klientų aptarnavimo bei internetinės parduotuvės kokybei gerinti.

Jerone gerbia savo klientų privatumą ir surinktą asmeninę informaciją naudos tik šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais. Jerone neparduoda ir nesidalina savo klientų informacija kitais tikslais, nei nurodyta šios privatumo politikos 7 skyriuje.


Duomenų valdytojas:

Jerone Group Oy ( Business ID: 2381931-8)

Kontaktinė informacija:
Sulapuronkatu 1
33700 Tamperė

Kontaktinė informacija su registru susijusiais klausimais:

Telefonas: Tel. 0408280202
El. paštas: Customer Service (at) jerone.fi


Registro pavadinimas

"Jerone" klientų registras

Asmens duomenų tvarkymo tikslas

Asmens duomenys tvarkomi tik toliau nurodytais iš anksto apibrėžtais tikslais:

Registro duomenų turinys

Kliento kontaktinė ir užsakymo informacija: vardas, pavardė, gatvės adresas, pašto kodas, pašto miestas, telefono numeris, el. pašto adresas. Galimybė siųsti rinkodaros pranešimus klientui, jei klientas, kurdamas kliento paskyrą, davė tam aiškų sutikimą. Informacija apie klientų užsakymus, pristatymus ir grąžinimus.

Nuolatiniai duomenų šaltiniai

Kontaktinė ir kliento informacija registre gaunama santykių su klientu pradžioje ir santykių su klientu eigoje iš kliento duomenų valdytojui pateiktų pakeitimų. Santykiai su klientais užmezgami, kai klientas sukuria internetinės parduotuvės domeno vardus arba užsako produktus. Registracijos metu pasirenkamas rinkodaros atsisakymas. Vėliau klientas gali pakeisti savo atsisakymą.

Informacijos atskleidimas

Tam tikrą būtiną informaciją perduodame trečiosioms šalims, kad įvykdytume savo įsipareigojimus, susijusius su užsakymų pristatymu. Šios trečiosios šalys yra šios:

Prireikus mes taip pat atskleisime informaciją valdžios institucijų prašymu, jei to reikalauja įstatymai.


Registro apsaugos principai

Klientų registras saugomas elektronine forma. Prieiga prie sistemos, kurioje saugomi klientų duomenys, ir teisė keisti klientų duomenis suteikiama tik specialiai paskirtiems duomenų valdytojo darbuotojams.


Kita:
Paprastai asmens duomenys tvarkomi tol, kol galioja santykiai su klientu. Užsiprenumeravę klientai elektroniniu paštu gaus naujienlaiškį, kurį galima atšaukti paspaudus laiško pabaigoje esantį prenumeratos atsisakymo mygtuką. Mūsų naujienlaiškio prenumeratorius gali pats atsisakyti prenumeratos naudodamas nuorodą kiekviename mūsų siunčiamame naujienlaiškyje. Klientas gali prašyti, kad su juo susiję asmens duomenys būtų nuasmeninti arba ištrinti iš mūsų įrašų. Kai kuriems duomenims gali būti taikomi teisiniai įpareigojimai dėl ilgesnio saugojimo (pvz., Buhalterinės apskaitos įstatymas ir Vartotojų apsaugos įstatymas).