Įmonė


"Jerone" yra 2010 m. įkurta 100 % suomiška vyriškų drabužių internetinė parduotuvė. Mūsų misija - pasiūlyti kuo platesnį madingų drabužių, batų ir aksesuarų vyrams asortimentą. Pradėjome nuo to, kad pardavinėjome tik keliolika skirtingų drabužių stilių, tačiau augant paklausai galėjome dar labiau išplėsti savo asortimentą! Siekiame nuolat atnaujinti savo asortimentą, kad neatsiliktume nuo mados ir į mados sceną įneštume gatvės drabužių dvasią, derinamą su klasikiniu stiliumi. Visada domimės naujais prekių ženklais ir etiketėmis, todėl jei ko nors pasigendate mūsų asortimente, pareikškite mums savo nuomonę! Be to, esame daugumos mūsų parduodamų prekių ženklų importuotojai, todėl turime daugybę gaminių, kurių nerasite įprastose gatvės parduotuvėse.

"Jerone" įkūrė du jauni verslininkai. Iki 2010 m. Suomijoje buvo be galo sunku rasti stilingų, išskirtinių vyriškų drabužių. Madingų drabužių parduotuvėmis save vadinančios parduotuvės pardavinėjo tik skurdžius vyrams skirtus gaminius - net ir aukštesnėmis kainomis bei tolimame parduotuvės kampe. Atrodė, kad vyrai, kaip klientų grupė, drabužių prekyboje buvo nepakankamai įvertinti. Buvo aiški niša Jeronimo paslaugoms ir drabužiams. Jau daugiau nei dešimt metų dirbdami šioje srityje, mes taip pat manome, kad žinome, ko reikia klientui, kad jis būtų patenkintas apsipirkdamas internetu. Todėl šioje pusėje mums taip pat labai svarbus greitas pristatymas, operatyvus klientų aptarnavimas ir veiksmingas prekių grąžinimo procesas.

Internetinėje parduotuvėje mums svarbu saugumas, patikimumas ir paprastas naudojimas. Saugumą, be kita ko, užtikrina itin saugus SSL ryšys. Kita vertus, "Paytrail" ir "Viva Wallet" užtikrina saugų ir nesudėtingą mokėjimą internetine bankininkyste, kortelėmis, "Google Pay", "Mobilepay" ir "Apple Pay". Mūsų pristatymo laikas - vos 24 valandos dėl mūsų vietinio sandėlio. Be to, visiems užsakymams, pateiktiems mūsų internetinėje parduotuvėje, taikome 30 dienų grąžinimo taisyklę


Komanda

Parduotuvė / Sandėlis


Mūsų prekių atsiėmimo parduotuvė Tamperėje dirba darbo dienomis nuo 11:00 iki 16:00 val: Sulapuronkatu 1, 33700 Tamperė, Suomija. Mūsų butike galite išbandyti visus mūsų internetinės parduotuvės gaminius prieš priimdami sprendimą pirkti. Galite atsiskaityti kortele ir Walley's sąskaita faktūra.

Jei norite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, rašykite mums el. paštu: customer-service (at) jerone.fi arba skambinkite telefonu +358 40 828 0202.
Susisiekite


Iida mielai padės jums visais bendradarbiavimo klausimais. Susisiekite su ja per "Instagram".